Usługi

Ubezpieczenie

Ubezpieczenia

Od wielu lat pomagamy naszym klientom w wyborze optymalnego wariantu ubezpieczenia. Naszymi partnerami są 30 największych ubezpieczalni w kraju – dostarczają produkty które my dostosowujemy do Państwa potrzeb, indywidualnie renegocjujemy oferty. Nasze wieloletnie relacje z Ubezpieczalniami gwarantują naszym klientom indywidualne zniżki. 

Kredyty

Oferty banków zmieniają się regularnie, nasza oferta jest aktualizowana na bieżąco o najnowsze oferty 24 banków. Nasz Pion Finansowy za priorytet obiera przekazanie Państwu jasnej i przejrzystej oferty by nie zaskoczyły Państwa żadne ukryte prowizje czy ukryte koszty. Pomożemy nie tylko wybrać najkorzystniejszą ofertę, ale również pomożemy przejść cały proces weryfikacji zdolności kredytowej czy kompletacji dokumentów. 

Policz swoją ratę

Leasing

Nasi partnerzy to 14 największych firm leasingowych oraz 24 instytucje bankowe w Polsce. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wybrać optymalne rozwiązanie finansowe dla Państwa bez względu na jego formę (leasing, najem, abonament czy inne rozwiązania).