Ubezpieczenie

Ubezpieczenie

Od wielu lat pomagamy naszym klientom w wyborze optymalnego wariantu ubezpieczenia. Naszymi partnerami są 30 największych ubezpieczalni w kraju – dostarczają produkty które my dostosowujemy do Państwa potrzeb, indywidualnie renegocjujemy oferty. Nasze wieloletnie relacje z Ubezpieczalniami gwarantują naszym klientom indywidualne zniżki. Do Państwa dyspozycji delegowany jest indywidualny Ekspert ds. Ubezpieczeń. Jego zadanie to pilotaż zawarcia najkorzystniejszego ubezpieczenia pod względem ceny jak i zakresu. W trakcie trwania polisy dostarczy Państwu niezbędnych informacji, w przypadku szkody pomoże Państwu w koordynacji całego procesu a pod koniec obowiązywania polisy skontaktuje się z Państwem by przedłużyć lub zmienić wariant ubezpieczenia. 

Ubezpieczamy zarówno firmy jak i osoby prywatne, oto zakres naszych usług:

Ubezpieczenia Komunikacyjne

OC / AC

NNW

Assistance

GAP Insurance Group

Ubezpieczenie GAP

Dzięki ubezpieczeniu GAP zabezpieczysz wartość swojego pojazdu nawet na 5 lat. Ubezpieczenie GAP to najlepsze zabezpieczenie przed spadkiem wartości Twojego samochodu (nowego i używanego). To prosty i czytelnie skonstruowany produkt ubezpieczeniowy, zbudowany tak, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo finansowe. Nazwa GAP (Guaranteed Asset Protection) ) oznacza w dosłownym tłumaczeniu “gwarantowaną ochronę kapitału“. Dzięki temu w razie wystąpienia szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu, Ubezpieczony otrzyma dodatkowe odszkodowanie, które jest różnicą pomiędzy wartością fakturową pojazdu a wysokością otrzymanego odszkodowania z polisy AutoCasco. GAP + AC = Nowy Samochód! W przypadku, gdy pojazd został nabyty z wykorzystaniem zewnętrznej formy finansowania (leasing, kredyt) GAP pozwala na bezproblemowe rozliczenie umowy finansowania i uniknięcie ryzyka dodatkowych dopłat na rzecz finansującego.

Ubezpieczenia Majątkowe

Mienie

Ubezpieczenie Na Życie

Ubezpieczenie Podróżne

Szukasz najlepszego ubezpieczenia na życie?

Ofert dotyczących ubezpieczeń na życie jest tak wiele, że zwykłemu klientowi trudno ocenić, która z nich jest najlepsza. W rzetelnym porównaniu i wstępnym wyborze interesującego nas typu produktu chętnie pomogą nasi eksperci.

W 5 minut zorientujesz się, które ubezpieczenie obecnie oferowane na rynku jest najlepsze!

Life Insurance Ubezpieczenie Życiowe

Ubezpieczenia Firmowe

OC Przedsiębiorcy

Ubezpieczenie Majątku

Ubezpieczenie Floty

flota auta ubezpieczenie

Ubezpieczenie Flotowe

Ubezpieczenie floty jest rodzajem polis komunikacyjnych, które skierowane jest do wszystkich firm posiadających minimum kilka pojazdów. Najczęściej jednak, z ubezpieczenia flotowego korzystają firmy transportowe oraz spedycyjne. W ramach jednej umowy możemy ubezpieczyć zbiorczo wszystkie pojazdy – niezależnie od tego czy są to samochody osobowe, ciężarowe czy inne, dzięki czemu nasza polisa będzie tańsza. Flotę można stworzyć już przy posiadaniu zaledwie 2 pojazdów!